[jquery-news-ticker group="GROUP2" title="חדשות החינוך:" direction="rtl" type="reveal" pause="2000" width=100%]

טופ-אדיו מובילה בהכשרה טכנולוגית ומשמשת כמרכז הסמכה טכנולוגי בין-לאומי

טופ-אדיו מתמחה בהדרכה טכנולוגית מותאמת אוכלוסייה ומציעה מגוון קורסים טכנולוגים מוכוונים תעסוקה. כל המדריכים בטופ-אדיו הם בעלי ניסיון רב בתחומים המקצועיים הנלמדים, וכן בעלי ניסיון רב בהדרכת האוכלוסייה הרלוונטית. טופ-אדיו פועלת גם כמרכז הסמכה טכנולוגי בין-לאומי בשיתוף סרטיפורט. החברה מאפשרת לבצע את ההסמכות במספר דרכים לנוחיותו המלאה של הנבחן. לפרטים נוספים אודות מרכז ההסמכות לחצו כאן

מנהלים, מורים, הורים ותלמידים משתפים

"קשה להפריז בערכו של הקורס עבור התלמידים, שלחלקם זאת הייתה החוויה הלימודית הכי משמעותית השנה בבית הספר. היו תלמידים שהקורס חיבר אותם חזרה לבית הספר ואפשר להם לסיים את השנה, והיו תלמידים שהקורס אפשר להם עוד זירה של התפתחות. כל זה גדול בעיניי. חוץ מזה, גם ברמה הבית ספרית, לקורס הייתה השפעה. תלמידים או אנשי צוות פתחו את הדלת בטעות או שלא בטעות וראו את התלמידים שלנו יושבים במשך שעות ברצף על תכנים מורכבים וברמה גבוהה. הם ראו את התלמידים מתכננים ויוצרים יצירה משלהם, לכל הדברים הללו הייתה וישנה השפעה חיובית מאוד. זהו מסר המעיד על הרף שאליו אנחנו רוצים לשאוף בכל תחומי העשייה של בית הספר"

איתמר דגן, מנהל תיכון ברנקו וייס אתגרי בית שמש

"רצינו לומר מילות תודה על הקורס המהנה והמקצועי. השיעורים איתכם היו מיוחדים, מהנים וחווייתיים. היחס האישי לכל תלמיד עם המון רצון וסבלנות רבה ואפילו תיקונים אישיים נעשו בנדיבות רבה ובחיוך. ישנם מורים שיעדיפו להגיש חומר כתוב ללמידה אבל אתם בדרככם המיוחדת העברתם את החומר בכיף והנאה, מלווה בהסברים ודוגמאות אישיות, וזה מה שהפך אתכם למיוחדים.
תודה על הסבלנות והנתינה, על כל הידע המקצועי, הניסיון וההדרכה שילוו אותנו בהמשך הדרך. תמיד נזכור אתכם ואת העצות והטיפים בהם שיתפתם אותנו"

תלמידי קורס כנרת, 2016
"גילי הדריכה קבוצת לבורנטיות בראשון לציון. ההדרכה היתה מאד עניינית ומעשירה .בחורה נעימה ורצינית, שולטת היטב בחומר ויודעת להעבירו. בקיצור; נהניתי."
ברוריה אהרונוביץ'

"מזה כמה שנים תלמידי בית ספרינו לומדים לימודי הסמכה ולימודי Solidworks דרך טופאדיו.
חשוב לציין כי טופאדיו מקצים לבית ספרינו מורים מקצועיים ביותר, אחראיים ובעיקר מתאימים עצמם לאפיונם ולרמתם של התלמידים ואף משתלבים בצביון בית הספר וחדר המורים.
מזה כשנתיים באופן אישי אני מתנהל מול טופאדיו, תודעת השירות היא ברמה גבוהה, אנושית ובעיקר מקצועית"

יניב סובלמן, רכז חטיבה עליונה ותחום טכנולוגי בית הספר קרית יערים

"העבודה עם טופ-אדיו הייתה במתכונת "שגר ושכח". חיפשתי תכנים מקצועיים, טכנולוגים ומאתגרים לתלמידים סקרנים במיוחד שהם חוד החנית של בית-הספר. דוד דרבקין הדריך בצורה יוצאת מן הכלל ויצר קשר יוצא דופן עם התלמידים. כלל התלמידים ביקשו להירשם לקורסי המשך וחלקם התנסו גם בקורסי בניית אתר, עיצוב מוצר והדפסה בתלת ממד ופיתוח אפליקציות."

אריאלה ברוך, רכזת מסלול המצטיינים, תיכון באר-טוביה

"עם כל הבעיות והקשיים שצצו לבנות במהלך הקורס, המתנדבות עברו אתמול את המבחנים בהצלחה. מבחינתי זה הישג מרשים"

ד', רכזת מסלול שירות לאומי טכנולוגי לדרוזיות

"לא האמנתי ש11 תלמידים יסיימו את הקורס בלי לנשור באמצע. זה בחיים לא קרה עם בני הנוער שלנו ומבחינתי זה הישג מרשים. הכי ריגש אותי, שהיה תלמיד רוסי שאינו דובר עברית והמדריך אלכס הצליח לייצר איתו שיח במקביל להדרכה הקבוצתית, ואפילו חיבר אותו לשאר התלמידים."

אורית, רכזת קידום נוער בראשון לציון

"בתחילת השנה כאשר חיפשתי חברה שיכולה לתת לנו את השירות, עברתי בין הרבה אנשים ומשהו מהשיחה הראשונה מולכם, השאלות ששאלתם וההכוונה שקיבלתי
הבנתי שמדובר בגוף מקצועי ושהגעתי למקום הנכון!!!
פגשתי את טל שעזר לי לדייק את הצורך ולהתאים אותו לפעילות במרכז וחיבר אותנו עם תהילה שהייתה פשוט בחירה מדויקת ומוצלחת!
מעבר לעובדה ששניהם סופר מקצועיים והיו שם עבורנו בכל דבר שהעלינו לאורך השנה
הם גם אנשים שמונעים ממקום חם בלב, כיף גדול לפגוש אנשים טובים באמצע הדרך!
גם בני הנוער התחברו לתהילה ויצאו עם תעודה מקצועית אבל גם חוויה אישית מעצימה."

עדי צפדיה, מנהלת מרחב הנוער ג'סי כהן, רשת קהילה ופנאי, חולון

"ברצוני להודות לכן על שיתוף הפעולה לכל אורך השנה ולמדריך המסור והמקצועי גיא שהעביר קורס בצורה כל כך מקצועית רצינית ולימד את התלמידים לא רק תכנים בפן המקצועי אלא גם ערכים שילוו את תלמידיי במשך כל החיים…"

אפרת בן סלומון, תיכון זינמן, דימונה
"קורס נפלא ואיכותי, צוות נהדר.
רן הצליח לעניין את הילדים, לגרום להגיע מדי שבוע, עם חיוך על הפנים והמון רצון ללמוד עוד.
תודה לכם ובהצלחה."
אורית שמולי לוי, מועצה מקומית צור יצחק
ברצוני להודות לכן על שיתוף הפעולה לכל אורך השנה ולמדריך המסור והמקצועי גיא שהעביר קורס בצורה כל כך מקצועית רצינית ולימד את התלמידים לא רק תכנים בפן המקצועי אלא גם ערכים שילוו את תלמידיי במשך כל החיים…
אפרת בן סלומון, תיכון זינמן, דימונה
התמחות בנוער בסיכון

התמחות בנוער בסיכון

צוות טופ-אדיו העוסק בהדרכה טכנולוגית לנוער בסיכון רואה בהכשרות אלו שליחות ערכית, הכוללת הכשרה מתודולוגית ממוקדת, מעבר לידע הטכנולוגי.

קורסים בפיתוח אפליקציות

קורסים בפיתוח אפליקציות

התחום הנחשק נפתח עכשיו גם לבני נוער והוא נלמד בקורסים חדשניים, מעשיים ומותאמי אוכלוסייה שפיתחה חברת טופ-אדיו יחד עם מומחים בתחום.

קורסים בתחום הסלולר

קורסים בתחום הסלולר

קורסים בדגש טכני ומעשי המכוונים לתעסוקה בתחום תיקון טלפונים סלולריים עם אפשרות לקבל ההכשרה המשלבת זכאות לתעודת MCTS של מיקרוסופט.

קןרסים בתלת מימד

קורסים בתלת מימד

התחום הנחשק נפתח עכשיו גם לבני נוער והוא נלמד בקורסים חדשניים, מעשיים ומותאמי אוכלוסייה שפיתחה חברת טופ-אדיו יחד עם מומחים בתחום.

קורסים במדיה, עיצוב ו-WEB

קורסים במדיה, עיצוב ו-WEB

טופ-אדיו מכשירה תלמידים במגוון קורסים חדשניים בתחום המדיה והאינטרנט בבניית אתרים, בהפקת ועריכת סרטים ובלימוד האינטרנט כמקור הכנסה.

קורסים בחומרה ורשתות

קורסים בחומרה ורשתות

טופ אדיו היא שותפת מייקרוסופט בישראל ומלווה ארגונים ובתי ספר רבים תוך הכשרה במגוון קורסי office, מפעיל מערכות מחשב, מנהל רשת ועוד.

טופ-אדיו מוכרת על ידי אגף שח"ר והמינהל למדע ולטכנולוגיה במשרד החינוך, בכל תחום ההדרכות והסמכות בבתי ספר ובמעונות משרד הרווחה. מדריכי טופ-אדיו משתלבים כמורים בבתי הספר במסגרת תוכנית הלימודים במגמת תקשוב בהתמחויות שונות.

משרד החינוך
0
בתי ספר בפריסה ארצית
0
בוגרי קורסים
0
עמותות בשיתוף
0
הסמכות מסוגים שונים

לפרטים נוספים ולייעוץ צרו קשר

  [honeypot website]

  טופ-אדיו

  הלנה אמינוב
  בשביל הטכנולוגיה

  טופאדיו הינה חברה מובילה בהדרכה טכנולוגית, הפועלת על בסיס אסטרטגיה ממוקדת לקוח המספקת סל פתרונות מחשוב מלא תחת קורת גג אחת.

  פרטי התקשרות:

  • טלפון: 077-7573393

  • פקס: 153-524431999

  • דוא"ל: gili@topedu.co.il

  • כתובת: כפר הנוער כנות

  • מען למכתבים: מושב ביצרון מיקוד 6094600, ת.ד 128