הטמעת OFFICE 365 במוסדות, רשויות וארגונים

הטמעה ויישום תשתית עסקית נכונה בארגונים, מבית MICROSOFT

הטמעת office 365 בענן

Microsoft office 365 היא פלטפורמת ענן לעסקים המובילה בעולם עם קצב צמיחה חסר תקדים של מאות אחוזים בשנה. 25% מהחברות בדירוג Fortune 500 כבר עברו לאופיס 365 וכך גם 60% מהחברות הפיננסיות ו-70% מהחברות התעשייתיות בארצות הברית.
חברת טופ-אדיו הקימה במספר ארגונים (ביניהם גם במשרד החינוך) מערכת לניהול בענן בפריסה ארצית. החברה מתמחה בהקמת תשתית ענן למוסדות ולארגונים תוך אפיון צרכי הלקוח ותמיכה טכנית שוטפת.

עד לא מזמן הותקנו מערכות המחשוב הארגוניות ותופעלו באופן מקומי ובכך העמיסו באופן משמעותי על התקציב ועל כוח האדם הטכנולוגי של הארגון. תהליך הגיבוי, אבטחת המידע, תחזוקת השרתים והמידע ואף תהליך פשוט כמו פתיחת תיבת דואר והרשאות לעובד חדש היו מלווים בעלויות תחזוקה גבוהות והצריכו כוח אדם מיומן מסביב לשעון. תשתיות office 365 מאפשרות להתרכז בניהול המערכת והידע ללא דאגה, ללא עומס ותוך צמצום ההוצאות על תחזוקת השרתים.
אבטחת המידע והשרתים שמציעה Microsoft במסגרת תשתיות Office 365 היא מהטובות והמתקדמות בעולם (לא נפרצה כלל בהיסטוריה של Microsoft) וניתנת באופן בלעדי בפלטפורמה זו.

התשתיות והממשק של office 365 מאפשרות את כלי ה-office הנפוצים (excel, word, power point, outlook) ובנוסף, מערכת לניהול לקוחות (dynamic crm), ממשק לניהול המרחב המשרדי (teams), שרת לשיתופי פעולה בארגון (sharepoint), ממשק לניהול פרויקטים (planner) ועוד.

לפרטים נוספים ולייעוץ צרו קשר

  [honeypot website]

  טופ-אדיו

  הלנה אמינוב
  בשביל הטכנולוגיה

  טופאדיו הינה חברה מובילה בהדרכה טכנולוגית, הפועלת על בסיס אסטרטגיה ממוקדת לקוח המספקת סל פתרונות מחשוב מלא תחת קורת גג אחת.

  פרטי התקשרות:

  • טלפון: 077-7573393

  • פקס: 153-524431999

  • דוא"ל: topedumail@gmail.com

  • כתובת: כפר הנוער כנות

  • מען למכתבים: מושב ביצרון מיקוד 6094600, ת.ד 128