ללמוד בכיתה ובבית על חג שבועות באמצעות משחק המיינקראפט!

בחג השבועות הקרוב, תלמידי ישראל ויהודי התפוצות מוזמנים להינות ממשחק מיינקראפט חווייתי בנושא חג השבועות. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפעילות ללא עלות ולבצע אותה במסגרת כיתתית או בבית. במסגרת הפעילות, המשתמשים חקלאי החוגג את החג במושב בישראל ועליו מוטלות משימות שונות הקשורות לאלמנטים במושב כמו הציוד של החקלאי, בעלי החיים, היבולים ועוד. בנוסף, התלמידים יידרשו במהלך המשחק לענות על שאלות הקשורות לחג ולהקשרו הדתי.
אורך הפעילות כשעה, מתאים לתלמידי כיתות ד'-ז'.

רוצים לשחק? זה מאוד פשוט!

בקרו בלינק הבא ותוכלו לקבל הדרכה מפורטת על התקנת מיינקראפט לחינוך וקבלת המשתמש מאיתנו, הורדת הפעילות לשבועות ועוד 🙂

תרצו לקבל עדכון על תכנים חינוכיים במיינקראפט? הירשמו ונשלח לכם עדכון כשיתפרסם השיעור הבא (אל תדאגו, אנחנו לא שולחים ניוזלטרים באופן תכיף)

[mc4wp_form id="8602"]

חזון חברת טופ-אדיו, כפי שהוא משתקף בשירותים שהיא מעניקה ללקוחותיה, הוא הקניית ערכים למצוינות, שימוש בטכנולוגיה, חדשנות וחווית למידה על ידי הכשרות ממוקדות ומותאמות אוכלוסייה, וליווי אישי לאורך כל הדרך.

  • פיתוח טכנו-פדגוגיה ומשחוק תהליכי למידה

  • הסמכות MICROSOFT

  • הסמכות CISCO

  • התמחות בעבודה עם נוער בסיכון

  • הוראת מקצועות טכנולוגים במסגרת מגמות תקשוב בתיכונים

מר שלום נחייסי, מפתח המשחק
מר שלום נחייסי, מפתח המשחק
פעיל בתעשיית ההייטק בתחום ההדרכה מזה 20 שנה ומדריך מוסמך מטעם מיקרוסופט (MCT). הוביל קורסי הכשרה במכללת טכנולוגיות שונות והתמחה בפיתוח והטמעת טכנולוגיות חדשות המותאמות לאוכלוסיות שונות ומגוונות. שלום הוביל ברמה המקצועית פרויקטים עירוניים רבים של מיינקראפט בישראל.
מר יואל לוי, המלווה הפדגוגי
מר יואל לוי, המלווה הפדגוגי
בעל תואר ראשון ושני בחינוך ועבד כ-30 שנה במערכת החינוך בתפקידי פיקוח וניהול ארציים. התמחה בעבודה עם עולים חדשים ובפיתוח שיטות ודרכי הוראה. ניהל במשך 4 שנים בית ספר יהודי במיניאפוליס, וכן שימש כמנהל המחלקה לחינוך על-יסודי באגף שח"ר במשרד החינוך.